W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Organizacja-aktualizacja

XML

Treść


organizacja
Dyrektor
Jolanta Chojnacka
 
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjno-technicznych i kadr
Agnieszka Stąsiek
 
Sekretariat
Agnieszka Nalichowska
713544660 wew. 22
biuro@ckwz.pl
 
IOD Inspektor Ochrony Danych
Beata Gryc-Skotniczna
713544660 wew. 26
iod@ckwz.pl
 
Dział programowy
Dąbrówka Petrow – kierownik działu
713544660 wew. 24
d.petrow@ckwz.pl
 
Beata Gryc-Skotniczna – specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
713544660
b.skotniczna@ckwz.pl
 
Marcin Brandys - specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
713544660
m.brandys@ckwz.pl
 
Renata Merk-Tokarska - specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
713544660
r.tokarska@ckwz.pl
 
Aleksandra Ciemierkiewicz-Meissner - specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
713544660
a.ciemierkiewicz@ckwz.pl
 
Justyna Filar – grafik
713544660
program@ckwz.pl
 
Wiktoria Tkaczuk - specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej, koordynator ds. dostępności
713544660
w.tkaczuk@ckwz.pl
Renata Więclewska – specjalista ds. edukacji kulturalnej
713544660
 
Dział księgowości
Magdalena Chruścicka – główna księgowa
713544660 wew. 32
ksiegi@ckwz.pl
 
Małgorzata Sułkowska- księgowa
713544660 wew. 33
 
Bożena Czubak - księgowa
713544660 wew. 33
 
Izabela Kosik - kasjer-bileter
713544660 wew. 34
 
Dział organizacyjno-techniczny i kadr
Małgorzata Hexel – pracownik administracyjno-biurowy
713544660 wew. 31
 
Mieczysław Wiszniewski – pracownik ds. organizacyjno-technicznych
Leszek Janiszewski – portier/dozorca
Jerzy Szafran – portier/dozorca
 
Utrzymanie czystości:
 
Jolanta Gołembicka                                                         
Anna Łukasik
Agnieszka Baradziej

Załączniki

organizacja doc, 14 kB